O projekcie

Projekt powstał z myślą o tych właścicielach psów, którzy chcieliby podjąć się wyzwania i zabrać je ze sobą na upragniony urlop.

Jako, że sami jesteśmy właścicielami czworonogów wiemy jak ciężko jest zaplanować taki wyjazd mając do dyspozycji tylko ogólne wyszukiwarki noclegów. Godziny spędzone na telefonie oraz brak sprawdzonych, rzetelnych informacji zamieszczonych w bazach, potrafią skutecznie zniechęcić każdego.

25 stycznia 2015 roku na fanpejdżu bloga PieskieSprawy.pl powstało wydarzenie “Bądź człowiekiem, zabierz psa na urlop w 2015 :)”. Głównym celem było zachęcenie jak największej liczby posiadaczy psów do wyjazdu z nimi w 2015 roku. Miały w tym pomóc zdjęcia osób, które już odważyły się na ten krok, bądź robią to regularnie. Reakcja uczestników przerosła chyba oczekiwania wszystkich.

W niedługim czasie poza samymi relacjami z udanych urlopów, zaczęła powstawać (zupełnie spontanicznie!), polska baza polecanych miejsc przyjaznych psom. A skoro już wreszcie znalazły się w jednym miejscu to może by je tak jakoś uporządkować? O ile łatwiej byłoby znaleźć potrzebne informacje do wyjazdu z psem w Polskę?

.. i tak właśnie powstał PiesNaUrlopie.pl!

Partnerzy projektu:

logo