Jak dodać ofertę noclegową?

Dodanie oferty noclegowej do naszej bazy jest i zawsze będzie bezpłatne (więcej informacji tutaj) :) Można to zrobić szybko i sprawnie za pomocą krótkiego formularza, który znajduje się tutaj.

Uwaga: Jeśli masz problem z dodaniem oferty, bo wciąż wyskakuje okno logowania (sytuacja jedna na milion) skontaktuj się w tej sprawie telefonicznie: 502826027, żebym mogła coś na to zaradzić :)

Czy trzeba wypełniać wszystkie pola formularza?

Tak. Jako właściciele psów dobrze znamy ich wymagania co do miejsc noclegowych. Z drugiej strony wiemy też jakie obawy mogą mieć właściciele obiektów przyjmujących takich gości.
Wszystkie pola formularza zostały tak skonstruowane, aby odpowiedzieć na wszelkie podstawowe pytania klienta. Dzięki temu obie strony zyskują na czasie! :)
Najważniejszym polem dla nas jest wielkość psa, cena za psa lub kota, informacja czy dotyczy ona całego pobytu czy jednej nocy, udogodnienia dla zwierząt oraz dostępna przestrzeń dla klientów w obiekcie.

Dlaczego nie dodajemy ofert noclegowych sami?

Ponieważ zależy nam na tym, aby baza noclegowa zawierała tylko sprawdzone informacje. A kto lepiej zna obiekt niż jego właściciel? Dzięki temu mamy pewność, że miejsce jest zawsze przyjazne psom, a nie tylko przypadkiem i za jednorazową zgodą właściciela :)

Wiemy też, że nie wszyscy mają ochotę reklamować się jako miejsce przyjazne psom, mimo iż akceptują obecność czworonogów. Decyzję o tym, czy obiekt chce się bezpłatnie u nas reklamować czy woli nie ujawniać się jako miejsce przyjazne psom pozostawiamy właścicielom – szanujemy każde zdanie :)

Czemu wysyłamy maile i dzwonimy do obiektów?

Zależy nam na tym, aby w bazie znalazł się każdy obiekt noclegowy przyjazny psom. Dzięki temu wszystkie miejsca znajdą się w jednej bazie i nie trzeba będzie już szukać informacji na innych stronach.

Im więcej obiektów tym większa szansa na szybsze znalezienie odpowiedniego noclegu w wymarzonym regionie :)

Jeśli chcesz dodać swój obiekt noclegowy do bazy poświęć dosłownie kilka minut i wypełnij nasz formularz. To nic nie kosztuje, a oferta zostanie u nas na zawsze i będzie darmową reklamą Twojego obiektu :)