Naklejki dla miejsc przyjaznych psom

Naklejka dla miejsca przyjaznego psom informuje, że do obiektu można wejść z każdym psem bez względu na jego: wielkość, rasę, ilość futra czy groźny wygląd, niezależnie od pory roku.

Obsługa lokalu, mając na uwadze dobro psa, może poprosić o opuszczenie miejsca w przypadku dużych tłumów na sali, odbywającego się głośnego koncertu czy np. imprezy zamkniętej.

Wszystkie miejsca całkowicie przyjazne psom mają szansę dostać naklejkę od Psa na urlopie. Wystarczy tylko wypełnić zgłoszenie: formularz zgłoszenia lokalu przyjaznego psom (dla właścicieli).

Uwaga: W pierwszej kolejności miejsce zostaje dodane do bazy tutaj. Naklejki są wysyłane do lokali raz w miesiącu jeśli są dostępne. W tej chwili czekamy na dodruk. Żadne zgłoszenie nie pozostaje bez odpowiedzi. Jednak czasem trzeba na nią troszkę poczekać, bo jest ich naprawdę  mnóstwo :)

Jeżeli znasz miejsce, które zasługuje na naklejkę, a nie jesteś jego właścicielem również możesz nas o tym poinformować za pomocą tego zgłoszenia: formularz zgłoszenia lokalu przyjaznego psom (dla gości)

Mam ogródek w lecie, w którym można być z psami czy mogę otrzymać naklejkę?

Niestety nie. Miejsce całkowicie przyjazne psom nie ogranicza swojej przestrzeni dla czworonożnych gości wyłącznie do ogródka. Także w naszej bazie nie będzie uwzględnione ze względu na swoją sezonowość. Chyba, że ogródek jest stałym elementem obiektu niezależnie od pory roku :)

Czy naklejka jest trwała? Jak wygląda? Jaką ma wielkość?

Tak. Została również tak zaprojektowana, aby ozdabiać każdy lokal. Jest przezroczysta, z białym nadrukiem, naklejana od wewnątrz i niepowtarzalna :) Ma wymiary 12 x 12cm. Można ją nakleić zarówno na drzwi jak i okno miejsca przyjaznego psom.

pnunaklejka