Naklejki dla miejsc przyjaznych psom

Naklejka dla miejsca przyjaznego psom informuje, że do obiektu można wejść z każdym psem bez względu na jego: wielkość, rasę, ilość futra czy groźny wygląd, niezależnie od pory roku.

Obsługa lokalu, mając na uwadze dobro psa, może poprosić o opuszczenie miejsca w przypadku dużych tłumów na sali, odbywającego się głośnego koncertu czy np. imprezy zamkniętej.

Wszystkie miejsca całkowicie przyjazne psom mają szansę dostać naklejkę od Psa na urlopie.

Uwaga: W pierwszej kolejności miejsce zostaje dodane do bazy tutaj. Naklejki są wysyłane do lokali raz w miesiącu jeśli są dostępne. W tej chwili czekamy na dodruk. Żadne zgłoszenie nie pozostaje bez odpowiedzi. Jednak czasem trzeba na nią troszkę poczekać, bo jest ich naprawdę  mnóstwo :)

Jeżeli znasz miejsce, które zasługuje na naklejkę, a nie jesteś jego właścicielem również możesz nas o tym poinformować za pomocą tego zgłoszenia: formularz zgłoszenia lokalu przyjaznego psom (dla gości)

pnunaklejka

Jak otrzymać naklejkę?

  1. Zgłoś miejsce przyjazne do bazy (jeśli jeszcze go tam nie ma) za pomocą formularza dostępnego tutaj
  2. Poczekaj na weryfikację zgłoszenia. Naklejki otrzymują tylko miejsca przyjazne wszystkim psom.
  3. Po dodaniu miejsca do bazy otrzymasz maila z dalszymi instrukcjami.

W związku z tym, że Poczta Polska zawodziła z dostarczaniem naklejek lub trwało to bardzo długo, musiałam zmienić sposób dostarczania. Sama naklejka nadal jest bezpłatna. Jedyny koszt jaki trzeba ponieść to opłata za kuriera i opakowanie – 15zł.

Najczęściej zadawane pytania

Mam ogródek w lecie, w którym można być z psami czy mogę otrzymać naklejkę?

Niestety nie. Miejsce całkowicie przyjazne psom nie ogranicza swojej przestrzeni dla czworonożnych gości wyłącznie do ogródka. Także w naszej bazie nie będzie uwzględnione ze względu na swoją sezonowość. Chyba, że ogródek jest stałym elementem obiektu niezależnie od pory roku :)

Czy naklejka jest trwała? Jak wygląda? Jaką ma wielkość?

Tak. Została również tak zaprojektowana, aby ozdabiać każdy lokal. Jest przezroczysta, z białym nadrukiem, naklejana od wewnątrz i niepowtarzalna :) Ma wymiary 12 x 12cm. Można ją nakleić zarówno na drzwi jak i okno miejsca przyjaznego psom.

Naklejkę dla miejsca przyjaznego psom bez weryfikacji możesz kupić na www.dlapsiarzy.pl.

Naklejka "Można wejść z psem"

Naklejka "Można wejść z psem"

Naklejka miejsce przyjazne psom MPP02

Naklejka miejsce przyjazne psom MPP02

Naklejka miejsce przyjazne psom MPP01

Naklejka miejsce przyjazne psom MPP01