Czy są jakieś opłaty?

Dodanie oferty noclegowej do naszej bazy jest i zawsze będzie bezpłatne. Nie wiąże się ono z żadnymi zobowiązaniami. Wiemy, że inne bazy noclegowe stosują różne nieuczciwe praktyki, których Państwo się słusznie obawiają. W bazie Piesnaurlopie.pl nic nie dzieje się bez wiedzy użytkownika :)

Zależy nam bowiem na tym, żeby ofert w bazie było jak najwięcej ze względu na właścicieli psów, którzy mają problem ze znalezieniem odpowiedniego dla siebie i swojego czworonoga noclegu.

Co trzeba zrobić, aby znaleźć się w naszej bazie?

To proste. Wystarczy dodać swoją ofertę za pomocą tego formularza. Tutaj znajdziecie więcej informacji na temat jak dodać wpis.

Dlaczego warto dodać swój obiekt do naszej bazy?

Pies na urlopie to serwis jedyny w swoim rodzaju. To baza noclegowa połączona z praktycznymi informacjami dotyczącymi podróży z psem po całej Polsce. Właściciele zaglądają do nas codziennie, nie tylko podczas planowania urlopu, ale i przed spacerem czy wieczornym wyjściem w poszukiwaniu miejsc przyjaznych psom.

Tutaj każda oferta jest przyjazna psom (a nawet i kotom), choćby częściowo, a informacje o tym w jakim stopniu są widoczne od razu i zweryfikowane.

Urlopowicz, który podróżuje z psem z pewnością trafi do naszego serwisu. Pytanie tylko czy znajdzie tutaj właśnie Państwa obiekt czy może inny?

Skąd pomysł, że właściciele psów będą korzystać z takiej bazy?

Planowanie noclegu z psem nie jest łatwą sprawą. Skąd to wiemy? Bo sami podróżujemy ze swoimi pupilami! Każdy właściciel musi poświęcić sporo czasu, aby znaleźć pośród wszystkich ofert taki obiekt, który nie dość, że będzie mu odpowiadać to jeszcze zaakceptuje obecność jego pupila. Dzięki tej bazie znajdzie miejsce noclegowe przyjazne psom – i takie całkowicie i te, które przyjmuje czworonogi na własnych zasadach, ale jest w jakimś stopniu chętne np. ma ograniczenia co do wielkości, rasy lub ilości zwierząt. Tutaj znajdzie wszystko czego mu potrzeba, żeby zaplanować urlop, i dlatego właśnie nie może zabraknąć u nas także Twojej oferty noclegowej!

Chcę żeby moja oferta była promowana na pierwszej stronie albo pojawiała się wyżej w wynikach wyszukiwania. Czy jest taka możliwość?

Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa oferta wyglądała jak najlepiej i dotarła do jak największej ilości właścicieli psów już w momencie dodania bezpłatnego wpisu. Dla tych, którzy mają ochotę być jeszcze bardziej widoczni przygotowaliśmy specjalną ofertę reklamową na życzenie. Jeśli jesteś zainteresowany/a dodatkowymi opcjami reklamy kliknij tutaj i poznaj więcej możliwości.

Jeśli nie chcesz dodatkowych opcji ani większej reklamy, po prostu dodaj swoją ofertę bezpłatnie tutaj i bez obaw korzystaj z darmowego wpisu na zawsze w największej bazie miejsc przyjaznych psom :)

Masz więcej pytań? Chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc :)