Zwiedzanie z psem

Pies na urlopie i co dalej? A może by tak coś pozwiedzać? Świetny pomysł, dlaczego by nie! Coraz więcej miejsc akceptuje obecność czworonogów. Wystarczy tylko dobrze poszukać i zaplanować wszystko przed wyjazdem, aby uniknąć niespodzianek. Poniżej znajdziesz listę kilkunastu najciekawszych miejsc w Polsce, do których na pewno możesz wybrać się w towarzystwie psa. Wybierz te najbardziej interesujące i odkrywajcie je wspólnie :)

Zabytki przyjazne psom

Na naszej mapie miejsc przyjaznych psom znajdziesz m.in. takie obiekty jak tajemnicze ruiny, zabytkowe mosty, bunkry, zamki, schrony, pomniki przyrody idealne na weekendowy spacer.

Muzea przyjazne psom

Te opowiadające historię, zupełnie nowoczesne albo związane z kulturą, nauką czy przyrodą. Takie miejsce może być doskonałą okazją do dostarczenia różnych bodźców psu. Niemniej jednak trzeba pamiętać o tym, że obowiązuje w nim także tzw. psia etykieta.

Przemysł przyjazny psom

Jeśli lubisz odkrywać miejsca, w których coś się tworzy to ta kategoria z pewnością Cię zainteresuje. Z psem można zwiedzać czynne huty, warsztaty, a nawet symulatory np. lotu samolotem!

Kultura i sztuka przyjazna psom

Wydarzenia kulturalne organizowane na świeżym powietrzu takie jak koncerty, pokazy, teatry uliczne są dostępne dla widzów z psami. Jednak należy mieć świadomość tego, że zwierzę ma wyczulone zmysły i głośna muzyka, krzyki czy kuszące zapachy mogą sprawiać, że będzie zachowywało się nie tak jakbyśmy chcieli. Warto o tym pomyśleć wcześniej i ocenić czy nasz przyjaciel na pewno będzie zadowolony z takiej atrakcji.

Liczne galerie sztuki w całej Polsce są otwarte na gości z psami, nierzadko połączone z kawiarnią także przyjazną czworonogom!

most5

Zamek w Czersku

Zamek w Czersku

Muzeum Neonu w Warszawie

Muzeum Neonu w Warszawie

W naszym dziale z newsami na bieżąco informujemy o licznych nietypowych wydarzeniach sezonowych takich jak np. seanse kinowe, wystawy czy targi zoologiczne w których można uczestniczyć z psem.

Skorzystaj z naszej bazy miejsc przyjaznych lub pomysłów na weekend, a z pewnością znajdziesz coś ciekawego dla siebie i Twojego czworonożnego przyjaciela. Jeśli zapiszesz się do naszego newslettera, którego znajdziesz na głównej stronie i polubisz stronę na fb z pewnością nic ciekawego Cię nie ominie :)

baner-ogolny-pnu