Jak to się zaczęło?

Wiele z Was pyta jak to się zaczęło? Skąd taki pomysł? To bardzo proste. Kiedy masz psa i myślisz o urlopie marzysz o tym, żeby było takie jedno miejsce, gdzie wszystkie informacje znajdziesz w mgnieniu oka..

sticker projektJako, że sama od zawsze jestem właścicielem czworonogów wiem jak ciężko jest zaplanować taki wyjazd mając do dyspozycji tylko ogólne wyszukiwarki noclegów. Godziny spędzone na telefonie oraz brak sprawdzonych, rzetelnych informacji zamieszczonych w bazach, potrafią skutecznie zniechęcić każdego.

25 stycznia 2015 roku na fanpejdżu bloga Oli – PieskieSprawy.pl – powstało zwyczajne wydarzenie “Bądź człowiekiem, zabierz psa na urlop w 2015 :)”. Jego głównym celem było zachęcenie jak największej liczby posiadaczy psów do wyjazdu z nimi w 2015 roku. Miały w tym pomóc zdjęcia osób, które już odważyły się na ten krok, bądź robią to regularnie. Reakcja uczestników przerosła wszelkie oczekiwania. Wydarzenie z dnia na dzień zapełniało się informacjami.

W niedługim czasie poza samymi relacjami z udanych urlopów, zaczęła powstawać (zupełnie spontanicznie!) pierwsza kompletna baza polecanych i sprawdzonych miejsc przyjaznych psom w całej Polsce, a nawet za granicą. A skoro już nareszcie wszystkie informacje znalazły się w jednym miejscu to wpadliśmy na pomysł, żeby je jakoś uporządkować, ułatwiając przy tym życie sobie i innym psiarzom..

.. i tak właśnie powstał projekt PiesNaUrlopie.pl!

Projekt rozwija się bardzo szybko. Dostaję wiele wsparcia od właścicieli psów z całej Polski w postaci informacji o każdym nowym lub istniejącym miejscu przyjaznym psom. Od maja 2016 roku projektuje także gadżety dla prawdziwych miłośników czworonogów dla mojego sklepu www.dlapsiarzy.pl.

www.piesnaurlopie.pl

Plakat "Sierść"

www.piesnaurlopie.pl

Poduszka "Kto rano wstaje"

www.piesnaurlopie.pl

Torba "Wszędzie dobrze"

Każdy zakup wspiera działalność projektu. Pozwala też odkrywać kolejne obiekty w Polsce, a te które są przyjazne wszystkim psom, bez względu na wielkość, rasę, ilość sierści czy pogodę, oznaczać specjalnie zaprojektowaną naklejką :)

Partnerzy projektu:

logo