Kontakt

Zanim napiszesz przeczytaj:
– Tutaj znajdziesz kontakt do twórców projektu a nie właścicieli obiektów noclegowych. Jeśli chcesz zapytać o dostępność miejsc i warunki napisz bezpośrednio do nich.
– Nie udzielamy indywidualnych porad w zakresie znalezienia miejsca noclegowego czy przyjaznego. Jest Was tyle, że zwyczajnie nie starczyłoby nam na to czasu 😉
– Jeśli chcesz dodać swój OBIEKT NOCLEGOWY do naszej bazy dodaj swoją ofertę tutaj.
– Jesteś właścicielem INNEGO MIEJSCA PRZYJAZNEGO PSOM (np. restauracja, pub, bar)? Kliknij tutaj.
– Znasz miejsce przyjazne, gdzie bywasz ze swoim psem, a my go nie mamy? Napisz do Tomka 😉

Aby uzyskać więcej informacji na pozostałe tematy skontaktuj się z wybraną osobą poniżej.

Jeśli wolisz możesz skorzystać również z naszego formularza kontaktowego lub zadzwonić pod numer: 502826027.

Cześć! To my – ekipa Psa na urlopie :)

Aleksandra Okrasa
Właścicielka projektu
W Psie na urlopie generalnie zajmuje się wszystkim ;) Najchętniej odpowiadam na pytania dotyczące np. bazy noclegowej, kontaktuję się z prasą, mediami, współpracuję z firmami, realizuję kampanie.
Napisz do mnie
Jolanta Szczepanik
Wolontariuszka
Wspieram projekt w różnych obszarach. Chętnie pomagam przy dodawaniu obiektów noclegowych, szukam miejsc, gdzie można pospacerować z psami np.: parki, wybiegi, plaże, kąpieliska itp. :)
Napisz do mnie
Tomasz Rozdżestwieński
Wolontariusz
Całkowicie pochłonęły mnie miejsca przyjazne psom. Chętnie odpowiem na pytania właścicieli lokali, dodam nowe, zaktualizuję te już zgłoszone, wyślę naklejkę. Zajmuję się także sklepem DlaPsiarzy.pl :)
Napisz do mnie

Shelby
border collie
Shelby to pełna energii borderka, której wszędzie pełno - właścicielka bloga "Pieskie Sprawy". Dla projektu odkrywa nowe miejsca przyjaznych psom, dużo podróżuje, szuka nowych regionów, zwiedza psie wybiegi, plaże, parki, testuje produkty i pozuje do zdjęć!
Fanpage blogu Blog Śledź Shelby na Insta
Massimo
dog kanaryjski
Nasz najstarszy członek ekipy. Skutecznie weryfikuje miejsca przyjazne dużym, groźnie wyglądającym psom, choć sam jest łagodny jak baranek. Czasem testuje produkty, pokazuje się w mediach, właściciel i strażnik Salonu Strzyżenia Psów "Merdacze" na warszawskim Bródnie
Fanpage Salonu MerdaczeStrona Salonu Merdacze
Oskar
kot brytyjski
Nasz jedyny koci akcent w ekipie. Prawdziwy tygrys z charakterem, testujący kocie produkty, bohater wielu zdjęć oraz filmów na Instagramie. Czuwa nad wszystkimi kocimi sprawami w projekcie. Od czasu do czasu o sobie przypomina - zawsze jest gdzieś obok nas!
Fanpage OskarkaSledź Oskarka na Insta


Pomoc techniczna i zapytania
pomoc@piesnaurlopie.pl


Reklama, marketing, współpraca, wystawy, targi
reklama@piesnaurlopie.pl


Adres korespondencyjny:
Nivette Aleksandra Okrasa
ul.Skrajna 5,
05-080 Hornówek